HB TEKNİK | KURUMSAL
HB TEKNİK Elektrik Mühendisliği Proje ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. 1994 yılında kurulmuş olup kalitesini geçmişten günümüze gerek yurtiçinde gerek yurtdışında yapmış olduğu özellik arzeden projeler ile kanıtlamıştır.
hb teknik, hb, proje, elektrik projesi, hb teknik elektrik, hb teknik elektrik mühendisliği proje ve danışmanlık hizmetleri, danışmanlık, hizmetleri, mühendislik hizmetleri, proje ve danışmanlık.
17235
page-template-default,page,page-id-17235,page-parent,wp-custom-logo,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,e-lazyload,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-19079

KURUMSAL


HB TEKNİK, Elektrik Mühendisliği Proje ve Danışmanlık alanında faaliyet göstermek üzere 1994 yılında kurulmuştur. HB TEKNİK, gerek Türkiye’de gerek yurtdışında bir çok özellik arzeden projeye imzasını atmış olup müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutarak çalışmalarını ilk gün sahip olduğu azim ve hırs ile devam ettirmektedir. Farklı yapı kategorilerinde tasarlamış olduğu Elektrik projeleri ile güçlü bir referans listesine sahiptir. Geniş bir mühendislik kadrosuna sahip olan HB TEKNİK 2013 yılından beri faaliyetlerine Feradis Şirketler Grubu bünyesinde devam etmektedir.