HB TEKNİK | Misyon ve Vizyon
HB TEKNİK'in amacı, Elektrik Mühendisliği Proje ve Kontrollük Hizmetinde yetkin mühendisleri, proje tasarımcıları, gerekli, yeterli teknolojiye sahip bilgisayarlarda bulunan lisanslı proje tasarım yazılımlarıyla, bulunduğu sektörde kalitede lider şirket olmaktır.
hbteknik, elektrik, elektrik proje, hb, elektrik mühendisliği, mep proje hizmetleri, HB Teknik, Elektrik Mühendislik, Mühendislik, Danışmanlık, Proje, misyon ve vizyon, misyon, vizyon
17257
page-template-default,page,page-id-17257,page-child,parent-pageid-17235,wp-custom-logo,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,e-lazyload,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-19079

MİSYON VE VİZYON

HB TEKNİK, Elektrik Mühendisliği Proje ve Danışmanlık alanında faaliyet göstermek üzere 1994 yılında kurulmuştur. HB TEKNİK, gerek Türkiye’de gerek yurtdışında bir çok özellik arzeden projeye imzasını atmış olup müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutarak çalışmalarını ilk gün sahip olduğu azim ve hırs ile devam ettirmektedir. Farklı yapı kategorilerinde tasarlamış olduğu Elektrik projeleri ile güçlü bir referans listesine sahiptir. Geniş bir mühendislik kadrosuna sahip olan HB TEKNİK 2013 yılından beri faaliyetlerine Feradis Şirketler Grubu bünyesinde devam etmektedir.

HB TEKNİK’in amacı, Elektrik Mühendisliği Proje ve Kontrollük Hizmetinde yetkin mühendisleri, proje tasarımcıları, gerekli, yeterli teknolojiye sahip bilgisayarlarda bulunan lisanslı proje tasarım yazılımlarıyla, bulunduğu sektörde kalitede lider şirket olmaktır.

Şirket yasal ve mevzuat şartlar da dahil olmak üzere, ulusal ve istendiğinde uluslararası teknik standart, yönetmelik ve şartnamelere, müşterilerin; ekonomik, uygulanabilir ve işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verecek uygunlukta Elektrik Mühendisliği Proje ve Kontrollük Hizmetleri gereksinim ve beklentilerini, hedeflenen süre içinde tamamlayarak ve müşterilerine zamanında sunarak pazar payını ve rekabet gücünü arttırmaktır.

Kalite Yönetim Sisteminin planlanması, gözetilmesi, sürekli iyileştirilmesi ve gerçekleştirilmesi birinci derecede üst yönetimin, ilgili tüm yöneticilerin ve tüm çalışanların yetki ve sorumluluğundadır. Herhangi bir nedenle Kalite Yönetim Sisteminde uygulanmayan hususlar varsa ve bu hususlar yetersiz kalıyorsa bunların değiştirilmesini ve sürekli iyileştirilmesini istemek her çalışanın hakkı ve görevidir.

HB TEKNİK, KYS ‘nin şartlarına uyma ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesini taahhüt etmektedir.

Şirket yönetimi tarafından istihdam edilen personelin teknik bilgi ihtiyaçlarının karşılanması, gerçekleştirilmesi ve proje hizmetlerinin öngörülen kalite düzeyine alınmasını sağlamak amacıyla yıllık eğitim programı hazırlamakta, personele programlı bir şekilde eğitimler vermektedir.

Şirket yönetimi ve personeli; Elektrik Mühendisliği Proje Hizmeti verilen tesisin güvenliği ve tesiste çalışan insanların can güvenliğinin doğru ve uluslararası standartlara uygun bir elektrik projesinin hazırlanmasına bağlı olduğunun bilinciyle tüm çalışmaları yürütürler.

Bu nedenle Kalite Yönetim Sistemi oluşturulmuştur. HB TEKNİK şirket yöneticileri ve tüm çalışanları bu sisteme uygun olarak çalışmayı taahhüt ederler.HB TEKNİK’in Misyonu, Mühendisliğe olan saygınlığı, müşterilerine karşı dürüstlüğü ve standartlara uygun teknik yaklaşımı amaç edinerek, kaliteyi sağlamaktadır.

HB TEKNİK’in Misyonu, Mühendisliğe olan saygınlığı, müşterilerine karşı dürüstlüğü ve standartlara uygun teknik yaklaşımı amaç edinerek, kaliteyi sağlamaktadır.